Veškeré informace o integrované dopravě ve Zlíně

Nejčastější dotazy

Zjistit více
Zlínská integrovaná doprava

Zlínská integrovaná doprava

Zlínská integrovaná doprava se řadí mezi druhý nejstaršíintegrovaný dopravní systém v České republice. Vznikl v roce 1992 dvoustrannou dohodou mezi ČD a DSZO.

Zapojeni do Zlínské integrované dopravy jsou tito dopravci:
České dráhy, a.s.,
Dopravní společnost Zlín – Otrokovice, s.r.o.,
ČSAD Vsetín a.s.,
HOUSACAR, s.r.o..

Zjistit více

Tarif

Od 15. prosince 2019 začne na celém území Zlínského kraje ve veřejné dopravě platit nový tarif jízdného.

Zjistit více

Smluvní dopravci

Autobusoví dopravci v závazku Zlínského kraje...

Zjistit více

Centrální dispečink

Centrální dispečink Zlínského kraje byl spuštěn v ostrém provozu dne 7. 12. 2015. CED je řídícím prvkem systému (sběr dat a předávání informací, řízení problémů, organizace dopravy, kontrola dodržování standardů a kvality dopravy, zpětná vazba z provozu pro potřebnou optimalizaci provozu, atd.)
CED nepořídil přímo Zlínský kraj, ale na základě partnerské smlouvy Koordinátor veřejné dopravy ve Zlínském kraji s.r.o. a je v jeho majetku.

Zjistit více

Aplikace pro veřejnost

Webová verze aplikace odjezdových tabulí je optimalizovaná pro stolní PC a notebooky používající všechny dostupné internetové prohlížeče (IE, Mozilla Firefox, Google Chrome, atd.). Pro zobrazení aplikace na mobilním telefonu s dotykovým displejem či tabletu je vhodnější použít mobilní aplikaci dostupnou na adresehttp://m.zlin.mpvnet.cz/.

Zjistit více

O nás

Hlavním úkolem společnosti KOVED je správa veřejné linkové a železniční dopravy ve Zlínském kraji. Podílí se na evidenci, rozdělení tržeb mezi dopravce, které si Zlínský kraj objednává. Dále se podílí na tvorbě jízdních řádů a přípravě podkladů pro zajištění dopravní obslužnosti ve Zlínském kraji....

Zjistit více

Naši smluvní dopravci